A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method notice::item() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: controllers/_notices.php

Line Number: 528

Express-Przeprowadzki - Warszawa - Przeprowadzki i Taxi Bagażowe
16.12.2015

Express-Przeprowadzki

adres email: kontakt@express-przeprowadzki.pl

telefon: 511 907 017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Express Przeprowadzki.
Wszystkie nasze usługi świadczymy 7 dni w tygodniu/24 h.

1. Przeprowadzka kompleksowa.

Przeprowadzka kompleksowa to najwygodniejszy i najlepszy sposób na zmianę miejsca zamieszkania. Pierwszym krokiem jest umówienie wizyty z naszym pracownikiem. Podczas wizyty przedstawimy Państwu cennik, ustalimy termin przeprowadzki oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Niektóre mniejsze zlecenia jesteśmy w stanie wycenić przez telefon. Do każdej kompleksowej przeprowadzki w gratisie oferujemy bezpłatne solidne kartony do spakowania rzeczy a także materiały zabezpieczające takie jak folie, taśmy, papier pakowy itp. W ramach przeprowadzki full serwis wykonujemy na życzenie klienta dodatkowe czynności:

pakowanie/rozpakowywanie przedmiotów i ubrań demontaż/montaż mebli sprzątanie lokalu sortowanie/utylizacja rzeczy niepotrzebnych.

2. Przeprowadzka zrób to sam

Przeprowadzki zrób to sam to rodzaj przeprowadzki polecany szczególnie osobom, którym zależy na znacznym obniżeniu kosztów związanych z transportem mienia. Różnica w stosunku do przeprowadzki kompleksowej to samodzielne spakowanie i zabezpieczenie mienia przez klienta. Sugerowana forma rozliczenia to stawka godzinowa naliczana w czasie wykonywania zlecenia. Polecamy ją naszym klienta ponieważ w tym standardzie usługi czas przeprowadzki uzależniony jest od nich. Dobre przygotowanie do przeprowadzki może znacząco skrócić czas realizacji zlecenia.

3. Przeprowadzki specjalistyczne

To wyjątkowo szczególny transport. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i mamy odpowiednie przygotowanie do tego typu usługi. Oferujemy przeprowadzki takie jak:

transport pianin fortepianów sejfów serwerów kas pancernych antyków innych przedmiotów o nietypowym rozmiarze

Do tego typu transportu wycena indywidualna.

4. Przeprowadzki biur, firm i instytucji

Przeprowadzki biur rozliczane są godzinowo lub od liczby stanowisk pracy. Cena usługi kształtuje się od 70 do 100 zł za jedno stanowisko pracy. Cena uzależniona jest od mienia transportowanego i jego gabarytów. Przetransportujemy biurka, komputery, sejfy, dokumenty oraz wszelkie inne rzeczy należące do Państwa firmy.

5. Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe są najbardziej skomplikowane. Jednak to nie problem dla naszej firmy. Z sukcesem wykonaliśmy przeprowadzki zagraniczne m. in. do Belgii i Francji.

6. Transport mebli

Zajmujemy się kompleksowym transportem wszystkich mebli jak i przewozem pojedynczych przedmiotów. W razie potrzeby dokonamy demontażu mebli. Przewozimy również antyki.

7. Utylizacja

Oferujemy utylizację niepotrzebnych przedmiotów. Odbierzemy i przewieziemy w bezpieczne miejsce zużyte i niebezpieczne rzeczy.Express przeprowadzki to firma transportowa z siedzibą w Warszawie. Na początku 2010 roku rozpoczęliśmy naszą działalność. W warszawie obecne były już wtedy duże firmy przeprowadzkowe i zdawaliśmy sobie sprawę, że zdobywanie klientów nie będzie łatwe. Wierzyliśmy jednak, że oferując najwyższej jakości usługi osiągniemy sukces. Nasza firma może pochwalić się dynamicznym rozwojem. Dzięki ciężkiej pracy oraz profesjonalnym usługom zdobyliśmy mocną pozycję na niepewnym rynku przeprowadzek.
Oferujemy Państwu przeprowadzki takie jak:

przeprowadzki mieszkań i domów przeprowadzki biur firm i instytucji przeprowadzki na terenie całej Polski montaż i demontaż mebli przenoszenie mebli u klienta na miejscu wynajem ekip pracowniczych do prac przy załadunku i rozładunku transport antyków transport pianin prace porządkowe przed i po przeprowadzce utylizacja mebli i sprzętu AGD i RTV.

Flota pojazdów

1. Fiat Ducato Jet 230 kolor srebrny metalic powierzchnia całkowita 12 m3
2. Ford Transit kontener kolor biały powierzchnia całkowita 21 m3
3. Ford Transit kontener z winda załadowcza kolor czerwony powierzchnia całkowita 23 m3.

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method cookie::show() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: _site/page_notice.php

Line Number: 117