Wypełniacze do paczek

Mata powietrzna a poduszki powietrzne

Mata powietrzna czy poduszki powietrzne do wypełnienia?

folia biodegradowalna do pakowania

Mata powietrzna dla e-commerce

Sklep internetowy prowadzących sprzedaż wysyłkową musi zadbać o odpowiednie zabezpieczenia towaru. Droga od nadawcy do odbiorcy przesyłki często wynosi kilkaset kilometrów. Jednak nie zawsze zapewnienie odpowiedniej ochrony przewożonych towarów jest łatwe. Niektóre towary trudno dopasować do kartonu lub pudełka i trzeba wypełnić całą przestrzeń kartonu. Sprawdzi się tutaj mata powietrzna lub poduszki powietrzne do paczek. Stosownie do rodzaju produktu, warto wybrać materiały do pakowania, które będą chronić najlepiej przed uszkodzeniem w razie uderzenia czy upadku paczki. Ważna jest odpowiednia grubość kartonu w jaki pakowana jest zawartość.

Redukcja uszkodzeń i wagi przesyłki

Podczas transportu towarów można zastosować poduszki powietrzne do paczek. Zapewniają one skuteczną ochronę przesyłek. Tego typu materiały chronią produkty przez przesuwaniem się. Minimalizują ilość wolnego miejsca w opakowaniu. Takie nadmuchiwane wypełniacze do kartonów zostały stworzone z myślą o branży e-commerce. Mają dobre właściwości amortyzujące, a przy tym są lekkie, nie zwiększa kosztu przesyłki. Wykonane są z wysokiej jakości folii warstwowej odpornej na uszkodzenia. Wypełniacze powietrzne do kartonów mogą być wielokrotnie użytkowane. Stosowanie powietrznych poduszek podczas transportu tłumi dźwięki, dzięki temu osoby postronne nie mogą się domyślić, co może znajdować się w środku kartonu.

Elastyczne maty

Materiały do pakowania paczek można znaleźć w wielu rozmiarach, przez co można bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb. Maty powietrzne do ochrony paczek są bardzo elastyczne, a także umożliwiają zginanie. W związku z tym można nimi owinąć towar. Takie wypełniacze do kartonów są lepszym rozwiązaniem niż tradycyjna folia bąbelkowa. Z kolei w przypadku przesyłki z większą ilością towarów i różnej strukturze sprawdzą się wypełniacze piankowe, stworzone z polistyrenu. Dmuchane wypełniacze do paczek pozwalają redukować koszty transportu, a odpowiednio zapakowany towar pozwala unikać reklamacji klientów. Materiały powietrzne do ochrony towarów są przyjazne dla środowiska, biodegradowalne.

folia biodegradowalna do pakowaniamata powietrznapoduszki powietrzne do paczekwypełniacz do pakowaniawypełniacze do kartonówwypełniacze do paczekwypełniacze powietrzne

Powiązane wpisy

Poduszki powietrzne do paczek

Zabezpiecz swoje przesyłki - poduszki powietrzne do paczek

Wypełniacze do paczek kontra ekologia

Jak maja się wypełniacze do paczek w kontekście ekologii?

Folia biodegradowalna do pakowania

Po co jest potrzebna folia biodegradowalna do pakowania?