Wypełniacze do paczek

Poduszki powietrzne do paczek

Zabezpiecz swoje przesyłki - poduszki powietrzne do paczek

powietrzne do paczek

Poduszki powietrzne do paczek

Paczki są częścią naszego życia od zarania dziejów i zostaną z nami na całe życie. Tym bardziej w dobie XXI wieku, w którym nauczyliśmy się robić zakupy internetowo. Dobrze jest więc dowiedzieć się jak zabezpieczyć paczkę przed jej uszkodzeniem, zanim dotrze ona do naszego odbiorcy. Czy wystarczą poduszki powietrzne do paczek?

Akcesoria do zabezpieczania paczek

W zależności od tego co chcemy wysłać, przydadzą nam się różnego rodzaju akcesoria zabezpieczające paczkę. Jednym z czołowych i najbardziej przydatnych są tu poduszki powietrzne do paczek. Jest to bardzo ekonomiczna metoda wypełnienia paczki. Sprawdzi się ona najbardziej jako zabezpieczenie dla przedmiotów ze szkła, luster, porcelany, ceramiki czy czy nawet czegoś takiego jak moduły fotowoltaiczne. poduszki powietrzne do paczek to tylko w jednym procencie folia, a pozostałe dziewięćdziesiąt dziewięć procent stanowi powietrzne. Na rynku dostępne są one jako już gotowy produkt, czyli jako folia wypełniona powietrzem. Długość, szerokość i jej ilość to wybór indywidualny, zależny od konkretnych potrzeb.

Alternatywne sposoby pakowania paczek

Idealnym rozwiązaniem dla zabezpieczenia paczki jest również folia biodegradowalna do pakowania. Sprzedawana jest w większości przypadków w rolkach o szerokości 30 cm i długości ok. 100 mb., więc do wielokrotnego wykorzystania. Taki wypełniacz do pakowania jest odporny na wstrząsy, wodę, rozdarcia. Uchroni wysyłany przez nas towar nie tylko przed jakimkolwiek mechanicznym uszkodzeniem, ale także przed zabrudzeniem. folia do pakowania paczek jest miękkim bardzo elastycznym materiałem, który dopasowuje się do każdego rodzaju towarów. Dlatego też łatwo zapakujemy w nią każdy produkt, począwszy od drobnych ceramicznych figurek, poprzez ubrania aż po plastikowe części samochodowe.

Wypełniaczy można używać wielokrotnie

Wszystkie wypełniacze do kartonów i paczek wykonywane są z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być użyte wielokrotnie. Są również przyjazne dla środowiska bo podlegają recyklingowi. Posiadają właściwości amortyzujące, a ich waga jest naprawdę znikoma. Nie zawyża masy całej paczki i pozwala na zredukowanie kosztów transportu.

powietrzne do paczekakcesoria zabezpieczające paczkępoduszki powietrzne do paczekmoduły fotowoltaicznefoliafolia biodegradowalna do pakowaniawypełniacz do pakowaniafolia do pakowania paczekwypełniacze do kartonów

Powiązane wpisy

Mata powietrzna a poduszki powietrzne

Mata powietrzna czy poduszki powietrzne do wypełnienia?

Wypełniacze do paczek kontra ekologia

Jak maja się wypełniacze do paczek w kontekście ekologii?